Gizlilik Ve İade

Gizlilik Ve İade Sitemizde alışveriş yapan tüm müşterilerimizin bilgileri gizli tutulmaktadır . Kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Bilgiler sistemimiz de kayıtlı olarak kalmamaktadır. Ürün teslimatından sonra tüm bilgiler silinmektedir. Ad , soyad , adres ve cep telefonu numaraları dahi silinmektedir .

Satın aldığınız tüm ürünler gizlilik içerisinde size teslim edilecektir . Kargo hazırlandığında , ürün içeri ile ilgili bilgi verilmemekle beraber , içeriği de belli olmayacak şekilde kargo teslim edilir . Motokurye olarak aldığınız teslimatlarda da kapınız çalındığında , yalnız siparişi veren kişiye kargo içeriği söylenir , yalnızca siparişi veren şahıs teslim alabilir.

Müşteri temsilcilerimiz ile her türlü ürün hakkında bilgi alabilir , günün her saati arayabilirsiniz . Kargo durumu , ürün içeriği gibi aklına takılan bütün soruları açıklıkla sorabilirsiniz.

sipariş verdiğiniz ürün , öğlenden önce ve öğlenden sonra olmak üzere günde iki kez kargolanmakta dır . Mesai saati dışında verdiğiniz siparişiniz , ertesi gün sabah yola çıkmış olur.

Memnun kalmadığınız , iade etmek istediğiniz ürünü, kargo ücreti size ait olarak tarafımıza gönderiniz . İade işlemini öncelikle tarafımıza bildirmek zorundasınız. Memnun kalmadığınız ürünü 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz . Mevcut ürünler ile herhangi bir sıkıntı yaşarsanız , ürünün arka yüzündeki üretici firma yetkilileri ile temasa geçiniz .Ürün içeriğinden sadece üretici firma sorumludur .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir