Neden Kredi Kartı İle Ödeme Yok

Sanalaktar.net projesinde değişmez prensiplerimizden birisi haline gelen gizlilik ve güvenlik alt yapısı çerçevesinde ödemeleri kapıda olarak yapmaktayız. Peki ama neden müşterilere kredi kartını kullanarak daha hızlı alışveriş yapmasına engel oluyoruz. Evet bu sorunun cevabı aslında çok basit güvenlik. Kapıda ödeme olanağı ile kargonuzu teslim aldığınızda görerek kontrol ederek alırsınız, kargo şirketinden kaynaklanan aksi bir durumda kargoyu kabul etmezsiniz. Dolayısıyla yollanan ürünün ücretini vermeden iade veya tekrar yollama isteyebilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız işlemde bu olanak yoktur. Kargo şirketinin gizli paket olarak getirdiği ürünü kontrol eder ama iade edemezsiniz.

Güvenli Alışveriş Sanalaktar.net

Şu şekilde olayı ve konuyu biraz toparlayalım. Hiç düşündünüz mü, kredi kartı tanımlamış olduğunuz bilgilerinizin kayıt altına alındığı kaç tane e-ticaret sitesi var. Belki onlarca belki de yüzlerce.. Er yada geç eninde sonunda kapanacak olan bu sitelerin database ( Veri Tabanı ) ne oluyor. Ne oluyor o kadar bilgi klasörü. Zamanında ben bunu uzun uzadiye araştırmıştım. Belki bu gün bizim için bir güvenlik tehdidi oluşturmuyor lakin ilerde oluşturmayacağı malüm. İnternette bir sürü açık arayan ve bu açıkları kendi cebi veya egosu için kullanan binlerce veri korsanı bulunmakta. Her geçen gün sistemlerin güvenlik duvarlarını zorlayan bu kadar insan varken ne kadar güvendeyiz? .

Kapıda Ödeme İle Daha Güvenli

Kart bilgilerinizi almadan yapmış olduğunuz bu alışverişlerin sizler açısından daha sağlam olduğunu belirtmemizde fayda var. Bir çok insan internette almış olduğu ürünü sadece resimlerde görmektedir. Geçmişte yaşanan ve haberlere konu olan boş kargo kutuları veya alakası olmayan ürünlerin yollanması tabi ki bunlara bir örnek olacak cinstendir. Siparişini ver ve kapında kontrol edip ödemeni yap işte en güvenli ticaret yolu. Yakın çevre ve büyük illerde hızlı kargo ile motokuryeler tarafından yapmış olduğumuz hizmet yakında aktif edilecektir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere alt limitli alışverişinizde saatler içinde kargonuz kapınıza gelecektir. İstanbul genelinde sex shop alanında faliyete başlayan sanalaktar.net sektörün öncü ve gizliliğe en çok önem veren kuruluş olarak hafızalara kazınacaktır.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir