Penis Pompası Kullanım Klavuzu

 

Penis Pompası Kullanım Klavuzu . Klavuzumuz  neticesinde ulaşacağınız değerler 4 ay sonucunda maksimum 6cm en az 4cm’dir. Penis kalınlığı yönünden netice alabilmek isteyen şahıslar pompasını 6 – 12 ay süresince kullanmalıdırlar. Mevcut kalınlıktan daha fazla bir  kalınlık görülür. Kullanım ile ilgili bütün detayları izah eden dökümanı penis pompasının yanı sıra da kullanım kılavuzu ile gönderiyoruz ve klavuz da nasıl kullanılacağı açık bir şekilde anlatılıyor. Tabi bazen kullanım klavuzu İngilizce olabiliyor . Bu sebebpten dolayı yazma gereği görüyoruz.

Penis Pompası Kullanım Klavuzu

Penis pompasını bir kez alırsınız,  işe yaramayan piyasada satılan haplar kesinlikle etki göstermez , defalarca almanıza lüzum kalmaz. Bu yüzden ucuz ve garantisiz ürünlerden uzak durmanızda yarar olacaktır.

Penis boyu erkeklerin en mühim sorunlarından birisidir. Bilimin de ilerlemesi ve penis boyu ile ilgili uygulanan araştırmalar, verilen sayılar neticesinde penis ebatı ne olması gereklidir hususu ile ilgili insanlar düşünce sahibi olmaya başladı. Bununla birlikte penisinin küçük olduğunu düşünen ve bu ufaklıktan kaynaklı kötü performans sergileyen erkeklerin, cinsel ilişkilerinde bir grup sorunlar görülmüştür. Erkekler bu probleme çözüm üretmek amacıyla detaylı yöntemler denemişlerdir.

Penisinizin boyu ve genişliği gelişim gösterdikçe partnerinizin alacağı zevkte bir o kadar artacaktır. Yataktaki performansınızın yükselmesi sizi daha mutlu ve vazgeçilmez biri durumuna getirmesi kaçınılmazdır. Kısa sürede özgüveninizi kazanmanızı sağlayacak bu ilerleme vakitle da kendinize daha çok güvenmenizi sağlayacaktır. Mevcut yöntemler listelenmesinde penis pompası ile penis büyütmek en natural en zarar vermeyen yöntemlerden birisidir.

Penis bölgesi süngerimsi bir yapıya sahip bulunduğu amacıyla penis pompası vasıtasıyla o bölüme kan pompalanması sağlanarak dokuların genişlemesini sağlar. Bu da size 4 ay sonucunda 4cm ya da 6cm’e kadar bir büyüme olarak geri döner. Bir çok bireyin korkulu rüyası durumuna gelmiş ve hem de psikolojilerini bozacak hale gelmiş penis ufaklığı sorununa penis pompasıyla elveda diyebilirsiniz.

Her ne kadar küçük olmasını ne ben ne de partnerim problem etmiyor deseniz de daha doğrusu şunlar konuşulmaya başlandıysa maalesef taraflar birbirini kandırıyor demektir ve kısa sürede penisinizin küçük olması sebebiyle psikolojik tahribatlar yaşayabilirsiniz. Bu halde her şey psikolojik tabii ki değil. Ufak penis yani 16cm altı gerçekte orta boy sınıfına da giren cinsel organ partnerde mutlaka mutluluğa sebebiyet vermez. Hatta bir süreden sonra bu kadın partner amacıyla bir zulüm durumuna dahi gelebilir.

GIF

Buda netice itibariyle ilişkileri ya da evlilikleri kötü anlamda etkileyebilmektedir. 4cm ila 6cm’e kadar uzamaları 4 ay gibi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Burada ilgi etmeniz gereken nokta kullanım sürelerini aksatmamaktır. Diğer kimyasal ilaçlar gibi olmadığı amacıyla yan etkiyle karşılaşmak olası değildir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir