İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Buzzer +18 Shot Enerji İçeceği

15 tl
istanbul / Kadıköy / -
İlan No : 2109
İlan Tarihi : 09 Ocak 2018

DETAYLAR

Buzzer +18 Shot Enerji İçeceği , taşınması kolay ve konsantre olarak üretilmiş olup , etkisinden taviz verilmemiştir . İstediğinizde kullanabilir , cebinizde gücünüzü taşıyabilirsiniz .

 

Ginsengli Karışık Meyve Aromalı Gazlı İçecek Buzzer +18 3in 1 enerji içeceği normal Buzzer enerji içeceğinden daha konsantre olarak üretilmiş olup etkisi azaltılıp veya uzatılmamış dır . Biraz daha acı bir tadı var ama içimi kolay . İlişki öncesi 15 ile 20 dk öncesi içilmelidir. İsminin shot olmasına bakmayın , öyle tek seferde kafaya dikilip içilmesi tavsiye edilmez. Tavsiye edilen içim şekli ilişkiye girmeden 15 ile 20 dk öncesi ufak yudumlar ile yavaşça zamana yayarak içilmesidir . Bu şekilde içildiği taktirde daha etkili bir performans alınması söz konusu .

 

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar :

 

Buzzer +18 Shot Enerji İçeceğini  Alkol ile Birlikte  öncesinde yada sonrasında içilmemelidir . 18 Yaşından ufaklar tüketmemelidir . Yaşlılar , Diabetik rahatsızlığı bulunanlar , Yüksek tansiyon hastaları ,Hamile ve emziren anneler , Metabolik rahatsızlığı bulunanlar ,  Böbrek yetmezliği Böbrek rahatsızlığı olanlar , Kafeine hasas veya alerjisi olan kişiler için kullanımı önerilmez .

 

İçeriği :

 

Su ,fruktoz şurubu ,Karbondioksit ,asitlik düzenleyici (Strik Asit E330 ), Buzzer’e Gücünü veren Epimedium Özütü (300mg/lt , (Epimedium halk arasında , azgın teke otu olarak da bilinir . ) Ginseng özütü (250mg/lt) Guarana Özütü (Kafein150 mg/lt) Renklendirici ( Karamel E150d ), Doğa ile özdeş karışık meyve aroması , Niasin , pantotrnik Asit ,Vitamin B6 ,Riboflavin , Vitamin B15 içermektedir

 

 

Buzzer +18 Shot Enerji İçeceği

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz