İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Max Man Cinsel Güç Arttırıcı Kahve

65 tl
istanbul / Kadıköy / -
İlan No : 2138
İlan Tarihi : 11 Ocak 2018

DETAYLAR

Max Man Cinsel Güç Arttırıcı Kahve nefis içimi ve buram buram kahve kokusu ile sizi büyüleyecek . Hem erkek hem de bayanlar için kullanımı uygun olan Max Man Cinsel Güç Arttırıcı Kahve cinsel gücünüzü arttıracak , unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlayacaktır .

Kullanımı :

 

Bir fincan sıcak suyun içine dökerek iyice karıştırılması gerekiyor. Bildiğin kahve gibi , istenirse şeker ilavesi yapılabilir yada süt tozu eklenerek daha yumuşak bir kıvama getirilebilir .Yavaş , yavaş içmek gerekiyor ve etkisi yarım saate başlıyor .

 

Max Man Kahve İhtiyaç Halleri :

 

Max man cinsel gıda takviyesi kahveyi , ereksiyon sorunu yaşayan baylarda ve orgazm sorunu yaşayan bayanlarda etkili oluyor. Herhangi bir cinsel isteksizlik söz konusu ise bir sıcak max man kahve size çok iyi gelecektir . Dünyaca etkisi kanıtlanmış olan max man dünyada en çok satılan afrodizyak gıda takviyesidir . Yüksek performans yaşamak isteyen erkeklerin tercihi max man , ilişkiye girmeden önce partneriniz ile içebileceğiniz harika bir üründür .

 

Uyarılar :

 

18 yaşından küçüklerin , sağlık problemleri olanların ( kalp yetmezliği ,hiper tansiyon ,böbrek yetmezliği) Metabolik rahatsızlığı bulunanlar , hamile kadınların , bebekli emziren annelerin , içerdiği herhangi bir şeye alerjisi olanların kullanımı tavsiye edilmez. Ağır fiziksel aktivite öncesi sonrası kullanımı önerilmez. Bitkisel gıda takviyesidir hiç bir hastalığı tedavi edici bir özelliği yoktur. Alkollü iken , öncesi veya sonrası tüketilmesi tavsiye edilmez .

Etkileri / Yan Etkileri :

 

Max man cinsel güç arttırıcı kahve ilişki öncesi öz güven verir , ilişki esnasında yarı yolda kalma sorununu ortadan kaldır. Etkisi epey uzun sürer ve bu süre zarfında cinsellik tanrısı gibi hissetmenizi sağlar . Enerji ile destekler , yorgunluk bitkinlik kalmaz, zıpkın gibi hedefe doğru yol alırsınız .Cinsel arzusu azalmış , cinsel ilişki esnasında odaklanamama sorunu yaşayan ve bu sebepten de orgazm yaşayamayan kadınların da sıkıntısını giderir . Partnerinizle beraber tüketirseniz , insan üstü bir deneyim yaşarsınız. Belirtilmiş bir yan etkisi olmamakla beraber çok iyi kullanıcı yorumları almış bir ürüdür. Yorumları okumayı ve yorum yapmayı unutmayınız .

 

Max Man Kahve Bitkisel Gıda Takviyesidir.

 

 

Max Man Cinsel Güç Arttırıcı Kahve

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz