İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Maxman Penis Büyütücü Pompa

186 tl
istanbul / Kartal / kordonboyu
İlan No : 2139
İlan Tarihi : 11 Ocak 2018

DETAYLAR

Maxman Penis Büyütücü Pompa  (Maxman Kahve Hediyeli) . Dünyaca ünlü cinsel sağlık ürünleri üreticisi olan Maxman , penis boyundan şikayetçi olan insanlar için de çok kaliteli bir ürün üretmiş bulunmakta .

Kadın , erkek cinsel sağlık ve bitkisel gıda takviyeleri denince akıla gelen en kaliteli marka olan Maxman , ürettiği vakumlu penis büyütücü pompa ile penis boyutundan şikayetçi olan herkese yardımcı olmakta. Etkisi gerçekten kanıtlanmış olan bu penis büyütücü pompa  , kullanıcısını tatmin edeceği oranda büyüme ve genişleme gerçekleştirecektir . Ürettiği her ürünün kalitesinden kuşku duymadığınız gibi , penis büyütücü bu pompanın , markanın itibarına leke sürdürecek bir ürün olmadığını anlayacaksınız .

 

Sağlıklı cinsel yaşam denildiğinde öncü olan sitemiz ,  yıllardır ,sağlıklı cinsel yaşam ürünleri ve bitkisel gıda takviyesi sunmakta. Müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız. Genel anlamda sitemize gelen yoğun talep nedeni ile biz de bize güvenen müşterilerimize , penis büyütücü pompa sunmaya karar verdik . Sattığımız her ürünün kalitesinden ödün vermediğimiz gibi , piyasada dolanan beş para etmez Çin malı kanserojen ürünleri de elimize almayız . Yaptığımız araştırma sonucunda size en kaliteli ürünleri listeledik . Bu kaliteli ürünlerin başında da , marka olarak güvendiğimiz Maxman ürünü tavsiye etmekteyiz. Ucuza kaçmaktansa kaliteli olmak ana hedefimiz .

 

Penis boyu uzmanlar tarafından belli bir cm gözetilerek standartlaştırılmış durumda ,  aslında standart olan sizin hissetdiğinizdir . Kısa olduğunu düşünüyorsanız , penisiniz kısa , ince olduğunu düşünüyorsanız , penisiniz incedir. Hangi standartlara göre yapılmış olduğu bilinmeyen araştırmalara göre verilen penis boyu , kesinlikle uzak doğu kökenli insanları mutlu etmek amacı ile verilmiştir. Doğuştan gelen bir şey bu sebeple yapacak bir şey yok . Üzülmeyi bırakıp penis büyütücü pompası ile sizi mutlu edecek boyuta gelene kadar pompalayın . Yaklaşık olarak 3 – 7 cm arası büyüten penis pompası , ayrıca sizi tatmin edecek bir şekilde de genişleme sağlıyor.

 

Penisim bir kaç cm uzadı bırakmalı mıyım ? Penisiniz bir kaç ayda bir kaç santim uzadı ve genişledi mi ? . Bizim tavsiyemiz eğer istediğiniz boyuta geldi ise bırakmanız yönündedir . Tabi ben daha fazla uzamasını ve kalın olmasını istiyorum diyorsanız , pompalamaya devam edin . 1 yıl kadar pompalayıp hala etki gören insanlar var .

 

Bırakınca Küçülme Olur mu ? Kesinlikle Penis pompasını kullanmayı bıraktıktan sonra herhangi bir küçülme olması söz konusu değil . Uzayan kol bacak kısalmayacağı gibi , sizinde üçüncü bacağınız yerinde kalacaktır .

 

Penis Büyütme Ameliyatı Daha Faydalı mı ? Penis büyütme ameliyatı , başvurulabilecek en son çare olarak görülmeli . Neden mi ? Penis büyütme ameliyatı , öncelikle penis kökünde kıvrık olan bir kaç santim penis dibini dışarı çıkarmak sureti ile gerçekleştiriliyor. Zaten içinizde olan kökü daha yukarı çıkartıyor. Bu kesinlikle penisinize bir ek gibi görülmemeli . Ayrıca bu ameliyatı olan herkesin ortak yorumu , çok ağrılı geçmesi . Penis büyütme ameliyatı olduktan sonra yaklaşık bir yıl düzenli ilişkiye giremezsiniz . Eski performansınız geride kalır. Öncelikle yapılması gerekecek ilk şey , penis büyütücü pompa alıp sabırla penisinizi büyütüp ve genişletmeniz dir .

 

Denemeli miyim ?  Eğer gerçekten penisinizin kısa veya ince olduğunu düşünüyorsanız , bu durumdan rahatsızsanız mutlaka denemelisiniz. Araştırmalara göre Türkiye’de kadınların %80’i erkeklerin penis boyuna önem veriyor ! kendimizi önemli olan boyu değil işlevi diye kandırmayalım . Eğer gerçekten ihtiyacınız varsa denemelisiniz . Kaybedeceğiniz üç kuruş paranın derdine değilde , kazanacağınız yeni penisinize bakın . En nemli olan penis büyütücü pompa almak değil , aslına bakarsanız daha önemli olan şey , bu pompayı aldıktan sonra sabırla her gün penisiniz boyunun büyümesi için egzersiz yapmanızdır . Sabırla her gün egzersizlerinizi yaptıktan sonra bir ayın sonrasında etkisini görmeye başlayacaksınız . Penis genişleme ve uzama kabiliyeti olan bir organdır .

 

Afrika’da Yüz yıllardır penis Büyütülüyor .

Evet çok şaşırtıcı bir bilgi , insan soruyor kendi , kendine zaten büyük olan penislerini neden büyütmek isterler ki ? . Afrika’da çoğu kabilelerde penis boyu , erkeğin daha erkeksi ve güçlü olduğunu gösteren bir imge olarak değerlendiriliyor. Peki Afrika’da yüz yıl önce penis büyütücü pompa mı vardı ? . Afrika’da penis büyütmek için iki çeşit yöntem kullanılıyordu ki  bunların ikisi de zararlı yöntemlerdir. Birincisi penisin tam kök kısmına bir ip bağlayıp halka yapmak . Halkayı hem dip hem de baş kısmına yaptıktan sonra , dip kısmından ip aşağı doğru sarkıtılıyor. Baş kısmından da sarkıtılan ip destekleniyor ve ipin ucuna taş bağlanıyor. Bağlanan bu taş her ay değiştirilip daha ağır hale getiriliyor. Kangren olmaması içinde gün içerisinde çıkartılıp tekrar takılıyor.

 

İkinci yöntem , penisi bele bağlama yöntemi . Penisi kafa kısmından halka halinde bir ip ile çok sıkmayacak şekilde bağlıyorlar. Bağladıktan sonra ipi bele doluyor ve bir düğüm atıyorlar. Bu düğüm her ay daha da geriden atılarak uzayan penisi daha da uzatmaya devam ediyorlar . Bazı belgesellerde rastalamak mümkün olan bu yöntemi , sığır derisi ile penislerini kapatarak geziyorlar.

 

Her iki yönteminde ciddi sorunlara yol açması mümkün . Kesinlikle bu yöntemler kullanılmamalı. Penis de bulunan kas dokusu yırtılıp kanama olma ihitimali yüksek , ayrıca penisin işlevini gerçekleştirememesi de yüksek olasılıkta.

 

Elle Penis Uzatma Yöntemi :

Evet arkadaşlar , ben penis pompası almak istemiyorum ya ne gerek var , elle de bu işi yapmak mümkünmüş diye duydum diyorsanız .Evet el ile bazı egzersiz hareketlerini kullanarak penis büyütmek mümkün . Mümkün olmayan şey kesinlikle pompa kadar etkili olmaması ve penise kalınlık vermemesi . Penis büyütücü pompa ile 5, 6 cm büyüme %20 genişleme sağlarsanız , elle penis büyütme yöntemi ile bu oranlar , 1 ,2 cm uzaman % 0 genişleme olacaktır . Güzelce oranları açıkladıktan sonra şimdi sıra gelsin elle penis büyütme egzersizlerine .

 

1. Ayakta duruyoruz, ereksiyon olmamış halde ki penisimizin kafasını elimizin dışı ile kavrıyoruz , dikkat etmemiz gereken en önemli husus sadece elimizden kaymayacak kadar sıkmamız gerekiyor. Aşırı sıkmayın zorlamayın . Kafasını kavradıktan sonra derin bir nefes alıyoruz ve nefesimizi tutuyoruz . Nefesimizi tutabildiğimiz kadar penisimizi öne doğru esnetiyoruz . Ben nefesimi 5 dk tutabiliyorum diyorsanız , o zaman siz 1 dk zaman tutun .  Kesinlikle ağrı sızı hissedip bir şey olmaz diye devam etmeyin , zira penisinizin kas dokularına zarar verebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra , düzgün kan akışı olması için penisinizi avuç içinize bir kaç kes vurun , kan dolaşımı rahatlasın .

 

2. İlk aşamayı tamamladıktan sonra , ikinci aşamada penisi aynı şekilde tutuyor ve sağ tarafa doğru gerdiriyoruz. Gerdirme hareketi yaparken ileri doğru değil de kökten çekildiğini hissederek sağ tarafa doru gerdiriyoruz .30 saniye yaptıktan sonra , bu kez de dip tarafından tutup aynı yöne doğru gerdirmeye devam ediyoruz . İkinci otuz saniyede bittikten sonra ilk aşamada yaptığımız , kan dolaşımını açma hareketini tekrarlıyoruz . Avuç içine 4 – 5 kes vurarak kan dolaşımını sağlıyoruz.

 

3. Bu aşamada 2. aşamada olduğu gibi , penisi dip ve baş olmak üzere 30 sn aralıklarla sol tarafa yatırıp aynı yöntemi yapıyoruz . Eğer bir ağrı sızı duyarsak egzersizi bırakıyor ve kan dolaşımını açmak için vurma hareketini yapıyoruz. Böyle durumda tavsiyem egzersize biraz ara vermek olur.

 

4. Bu kez sağa sola ve ileri yaptığımız hareketlerimizi , aşağı ve yukarı yönlerde yapıyoruz . Yukarı yönde yaptığımız hareket size daha kolay gelecek ve bu yönde daha fazla egzersiz yapmanız gerekecek. Acı duymamak kaydı ile 1 -2 dk yukarı yöne egzersizimizi dip ve başa doğru yavaş ve sıkı avuçlayarak , yapıyoruz .

 

5. Son olarak aşağı yönde ki egzersizimizi yapma sırası geldi . Aşağı doğru yaparken , ayakta biraz sıkıntı yaşarsınız , hayalara denk gelerek engelleye bilir . Bunun için yapmanız gereken çömelmek ve bu pozisyonda son hareketi yapmak olacaktır.

 

Bu yöntemle penis boyunu 1-2 cm arası uzatabilirsiniz . Başında belirtiğim gibi bu ilkel bir yöntem , bu yöntem ile çok zorlanır ve iki kat sabretmeniz gerekir .  Maxman Penis Büyütücü Pompa sizi bu dertten kurtaracak ve o arzuladığınız penis boyuna daha rahat ve zevk alarak ulaşacaksınız .

 

Maxman Penis Büyütücü Pompa Kullanımı :

 

Maxman Penis Büyütücü Pompa satın aldınız , şimdi sırada bunu nasıl kullanacağınızı anlatacağız . Öncelikle hijyen her alanda çok önemli olduğu gibi bunda da önemli ,  penis dibini temizledikten sonra , kayganlaştırıcı bir krem kullanarak penis dibine sürüyoruz. Penisin tamamına sürmenizin bir faydası olmayacaktır. Sadece dibe sürmek yeterlidir. Dibine sürdüğünüz kayganlaştırıcı vakumun daha iyi kavramasına yardımcı olacaktır. Kremi sürdükten sonra bir kaç kes vakum yapıyoruz. Aşırı vakum yapmayı önermiyoruz . Vakumu yaptıktan sonra 2 ile 5 dk arası bekliyoruz . Bu uygulamayı günde en az 2 en fazla 6 kez uyguluyoruz ve sabırla her gün yapıyoruz. Her gün yapmanız ve sabırlı olmanız sonucunda ilk ay faydasını görmeye başlayacaksınız .

 

Maxman Kahve Hediyesi  ürünün yanında size Maxman Kahve hediye ediyoruz .Maxman kahve , içerdiği epimedyum ve ginseng sayesinde , penisinizin sertleşmesine yardımcı olacaktır. Eh o kadar uğraştınız ve penisiniz yeterince büyümeye başladı , bu zahmet sonrası ödüllenmek gerek , maxman kahve 12 ila 24 saat arası tam ereksiyon olmanızı sağlayacak . Normalde ilişkiye girerken tam ereksiyon çok az zamanlarda oluyor . Maxman kahve bunu her anınıza yayıyor ve saatlerce cinsel ilişkiye girmenizi sağlıyor. Artık her şey sizin için mükemmel bir durumda olacak . Maxman Penis Büyütücü Pompa ve Maxman kahve sizi mutlu edecek .

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz