İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Penis Büyütücü Pompa

99 tl
istanbul / Kartal / kordonboyu
İlan No : 2140
İlan Tarihi : 11 Ocak 2018

DETAYLAR

Penis Büyütücü Pompa . Her erkeğin kendi çapında büyüklüğe sahip olduğu bir penisi vardır. Asya konulu ülkemizde kaçınılmaz bir gerçek vardır ve bunu her erkek ret etmektedir. Asyalı biyolojisinden esinlenen Türk erkeklerinin penis boyları Dünya ortalamasının biraz altında kalmaktadır. “Benim ki büyük benim işim olmaz ” mı dediniz.

Hayır aslında bunu üzülerek belirtmem gerekir ki eğer cerrahi bir operasyon geçirmemişseniz sizinde penisiniz yeterli kadar büyük değil. Tabi büyüklük kavramı biraz göreceli olmaktadır. Kimsine göre 14 – 15 cm küçük kalırken kimisine göre bu kavram büyük olarak tanımlanabilir. 2017 yılında yapılan bir araştırmanın ortaya koyduğu bazı kanıtları şimdi aktarmak istiyorum sizlere. İsveçli ve Alman bilim adamlarının laboratuvar ortamında yapmış oldukları deneyler ve başarılı çalışmaların ürününden sizlere bahsetmek isterim. Mucize ürün penis büyütücü pompa erkeklerin yakın zamanda vazgeçilmezi olacak kadar mucize.

 

Sadece Büyütmez Aynı Zamanda Kalınlaştırır

İnsan oğlu her zaman geçmişten günümüze büyük objelerin hayranı olmuştur. Mesela örnek vermek gerekirse siz hiç çok ufak bir köprünün varlığından uzun uzun bahsettiniz mi konuşmalarında. Tabi ki hayır ama bu köprü çok büyük olsaydı , hayran dolu gözleriniz şaşkınlıkla bakmazmıydı. Dev bir gökdelen binaya bakışınız ile normal bir iki katlı apartmanın insana yaşatmış olduğu ambiyans aynı mı. Sadece büyük yapılar mı dikkat çekici ve büyüleyici , hayır. Sizde konuşulacak bir penisiniz olsun ister misiniz, kim istemez ki. O halde sipariş verin ve büyük penis sahibi olun.

 

Uzmanlar Ve Hekimler Öneriyor

Sağlık açısından hiç bir tehlikesi olmayan ve sağlık bakanlığı onaylı ürünleri tavsiye etmenizi öneririz.  İsveçli bilim adamlarının vermiş oldukları demeçler ve ürün hakkında ki anlatımlarını Türkçe diline çevirdik ve burada size aktarmaya çalışacağız. İsveçli bilim adamı Anders uzun süredir asya kıtasında büyük bir sorun haline gelen bu problemi çözmek için uğraşıyordu. 2016 yılının sonlarında yaptığı çalışmalardan aldığı sonuçlar ile 8 dalda nobel ödülüne layık görüldü ve 8 ödülün sahibi olduğu. Mantıklı bir açıklaması vardır illa ki yoksa 8 dalda nobel ödülü almak her bilim insanının yapacağı kolay bir olay değil.

 

Penis Nasıl Büyür , Penis Pompası Ne İşe Yarar

İşte yapmış olduğu araştırmaların sonucunda ortaya penis pompası adında bir ürün koydu. Bu ürünün  sadece penis büyütmek değil aynı zamanda yaşı ilerlemiş ereksiyon geçiremeyen erkekler içinde önerdiğini söyleyelim. Peki nedir bu penis pompasının özellikleri, nasıl oluyor da penisi büyütüyor. Şimdi olayı biraz sade şekilde anlatmaya çalışayım. Her erkeğin bildiği gibi, zihinlerde yaşananlar veya real hayattaki cinsel hayatımızda bir bayan ile yakınlaşmamızın ardından penis hareket eder ve büyür.

Bunun sebebi ise kan dolaşımı beyinden gelen sinyaller doğrultusunda büyük miktarda penise pompalanır ve orada depo edilir. Bu esnada penis büyür. İşte penis pompası bu görevi üstlenir. Hava ile vakum çekilerek penis kolaylıkla büyür. Bu işlemi günde iki defa yapmanızın ardından artık normalde hep kenarda yatan canavar artık hali hazırda göreve hazır olarak bekliyor olacaktır.

Bazı kullan erkeklerin yapmış oldukları deneme sonrası sözleri gerçekten bu pompanın yılın icadı olmaya kanıtlayacak cinsten. Bazı erkek kullanıcılar bir haftalık bir kullanımda büyümenin ve kalınlaşmanın gözle görülür halde olduğunu belirtirken, bazıları ise devamlı kalkık vaziyette olmasından dolayı çok mutlu hissettiğini, özgüveninin tazelendiğini dile getirmekte.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz