İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Power Asist Azdırıcı Jel

15 tl
istanbul / Kadıköy / -
İlan No : 2141
İlan Tarihi : 11 Ocak 2018

DETAYLAR

Power Asist Azdırıcı Jel  kullanım kolaylığı ile ve etkisi ile göze çarpıyor. Jel olması sebebi ile de rakiplerinden özgünlüğü ile sıyrılıyor . Sadece erkekler için özel olarak hazırlanmış içeriği ile çabuk etkisini gösteriyor ve uzun süre etkisi devam ediyor . Tadı hoş kullanımı kolay , etkisi uzun süren power assıst cinsel güç arttırıcı jel , muadillerine göre daha uzun süre etki gösteriyor .

 

Power Assıst Kullanımı :

 

Paketi kenarından yırtmak sureti ile açınız , içindeki meyve aromalı jeli ağızınıza sıkınız ,  jeli yuttuktan sonra üzerine bir bardak su içiniz . Ağız yolu ile alınır bitkisel gıda takviyesidir , sürülen türde bir jel değildir . Günde 1 adet Power assıst oral jel kullanılmalıdır , fazlası tavsiye edilmez .

 

Önemli Uyarılar :

 

Çocuklardan uzak tutunuz , 18 yaş altı için kullanıma uygun değildir . Yaşlılar ve metabolik rahatsızlığı olanalar , böbrek yetmezliği , kalp hastası , yüksek tansiyon gibi rahatsızlıkları olanlar ve panik atak rahatsızlığı olanlar için kullanımı uygun değildir. Hamile anneler , bebek emziren anneler için de kullanımı uygun değildir .

 

 

 

 

Power Asist Azdırıcı Jel

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,