İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Power Asist Geciktirici Sprey

24,90 tl
istanbul / Kadıköy / -
İlan No : 2142
İlan Tarihi : 11 Ocak 2018

DETAYLAR

Power Asist Geciktirici Sprey ilişki öncesi ihtiyaç duyulacak en iyi cinsel takviyedir . Etkisi kanıtlanmış olup en çok tercih edilen geciktirici sprey dir . Power Assıst geciktirici sprey , en hızlı etki eden cinsel takviye ürünüdür.  Çok talep almasının sebebi ise anında etki göstermesidir .

İlişki öncesi pratik kullanımı ile vakit kaybetmeden etkisini göstermektedir. Cildin çabuk uyanması için yorgunluk karşıtı ve nemlendirici etki oluşturan enerji kaynağıdır  . Ciltte olan enerjiyi yeniden aktifleştirmek için zengin enerjik içerikten oluşur .

 

Power Assıst geciktirici sprey hangi durumlarda kullanılır :

 

Power Assıst geciktirici sprey ilişki esnasında dikkat bozukluğu yaşayan erkeklerde , buna bağlı olarak yaşanan ereksiyon olamama sorununu ortadan kaldırır.  Aynı zamanda da 2 si 1 arada olan nadir takviye ürünüdür.  Geciktirici özelliği ile de uzun sürecek bir ilişki yaşayacaktır. Cinsel ilişki esnasında bu gibi sorunlar yaşıyorsanız yada cinsel ilişkiniz daha keyifli ve uzun sürmesini istiyorsanız ,piyasada bulabileceğiniz nadide ürünlerden biridir .

 

Power Assıst sprey kullanimi :

 

Power Assıst spreyi , daha önce temizlenmiş olan cilde ihtiyaç duyulduğu zaman , sprey vasıtası ile püskürtülür . Dairesel hareketler ile masaj yapılır ve ürünün cilde nüfuz etmesi sağlanır .

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz