İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Especial Feromonlu Parfüm

50 tl
istanbul / Kadıköy / -
İlan No : 2134
İlan Tarihi : 12 Ocak 2018

DETAYLAR

Kadınları etkilemek artık eskisi kadar kolay değil bu bir gerçek. Eskiden çıkardın hoşuna giden kızla bir iki konuşurdun eğer çok fazla sıkıntılı bir adam değilsen bir haftaya işi bağlardın . Şimdilerde ise artık konuşmak yetmiyor. Her geçen gün biraz daha beklentileri artan kadınları etkilemek artık hiç de kolay değil. Belki kolay değil ama imkansız da değil sanırım.

Uzun yıllar üzerinde araştırma yapılan ve DNA bilimi denilen ekiplerin bu kapıyı zorlamaları bizleri bu konuda biraz daha rahatlattı da denilebilir. Bazı koşullarda kadınların kalplerini çalmanın onları daha kolay etkilemenin yolu yakın zamanda keşfedildi. İşte kadınların, sizi dayanılmaz bir erkek kategorisine sokacak dayanamadıkları mucize. Bu mucizenin adı afrodizyak evet biraz yabancı gelmiş olabilir ama olay tamamen parfüm.

 

Afrodizyak Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Aslında adının afrodizyak olması sizi yanıltmasın ürün bir hormonun parfüme harmanlanmasından meydana geliyor. Bu merakla duymayı beklediğiniz hormonun adı ise feramon .  Bu hormon miktarı ne kadar fazla miktarda olursa karşı cins size bir o kadar sıcak ve çekici buluyor.

Tabi burada dikkat edilmesi gereken konu ise bu hormonun etkisinin göstermesi. Afrodizyak nedir sorusunu kısaca yanıtladıktan sonra o aşamaya geçeceğim.  Afrodizyak bu elde edilen karışımın adıdır. Yani şöyle toparlayalım, bir miktar feramon hormonuna karıştırılan etkili parfümün adıdır afrodizyak. Peki Ama feramon nedir?, dert etme arkadaşım sabırlı ol onu da anlatacağım.

Feramon bayanların kadınsal duygularını ortaya çıkarmasını sağlayan bir hormon türü. Hormonun asıl görevi kokuya yakın olan dişinin bilinçaltına sizi yerleştirmesi. Bir kokuyla da olur mu demeyin, deneyin veya deneyenlere sorun. Parfümü sıktım ama yine de bir kız ile çıkamadım diyorsanız, bu parfümü kullanmamışsınız demektir.

Koltuk altına yeterli miktarda sık ve şöyle bir ortama gir ilginin üzerinde olduğunu anlayacaksın arkadaşım. Özellikle sloganı bayanların dayanamadığı parfüm olan afrodizyak etkili bu ürünün üzerinden çok ekmek yersin işini bilirsen. Adı aşk parfümü olarak da geçer . Tabi geçen bir müşterimiz bu konuda hüsrana uğramış hemen onu da kısaca anlatayım.

 

Geçen hafta salı günü telefonumuz çaldı, müşteri temsilcimiz müşterinin patron ile konuşmak istediğini iletince bağla dedim. Amcam 80 li yaşlarda bir tonla selamın Aleyküm dedi. Aleykümselam amcam buyur dedim. Yavrum dedi ben bu parfümü aldım ama yazdığınız gibi olmadı dedi. Ne amca ne olmadı sen anlat hele dedim. Amcam 76 yaşındaymış eşi rahmetli olunca evlenecek birisii bulmayı kafaya takmış ama bulamamış. Ürünü alıyor üzerine sıkıyor ve çıkıyor ayakkabı mağzasına gidiyor, orada çalışan kıza kestiriyor gözünü. Kız anlatmasına göre 23 yaşında. EE amca dedim nasıl oldu.

 

Yavrum dedi parfümü sıktım dükkana girdim, bir kaç ayakkabı beğenme bahanesi ile kıza yaklaştım. Hatta kokumu alsın diye bayağı da yaklaştım ama olmadı kız bana pas vermedi deyince biraz gülmeden edemedim.

 

Bak amca dedim sen 76 yaşındaymışsın kız ise 23 ünde sence olur mu dedim. Niye olmasın dedi bana çıkıştı. Amca dedim, şöyle düşün, Senin çalışmayan bir araban var , arada iterek rampa aşağı bırakarak çalıştırıyorsun sonra bir gün diyorsun ki ben bu arabayla yarışlara katılacağım, yarış pistine geliyorsun hurdayla aaa birde ne görüyorsun, ferrrariler porche ler var. Sen o yarışa katılır mısın yoksa döner gidermisin. Amcanın cevabı biraz hüzünlü biraz da teslimkar oldu. EE yavrum bizim yarışmaya hakkımız yok mu ?

 

Yarış amca yarış ama aracının gücüne göre yarış dedim . Yani demem o ki bu tarz bir girişimde olacaklara ürünü almalarını tavsiye etmiyorum.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :