İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

Evo Revo Otomatik Vakumlu Penis Pompası

200 tl
istanbul / Kadıköy / -
İlan No : 2136
İlan Tarihi : 12 Ocak 2018

DETAYLAR

Evo Revo Otomatik Vakumlu Penis Pompası , penisinizin büyümesine kolayca yardımcı olacaktır. Şekil itibari ile penis pompasına da benzememesi ayrıca avantaj sağlıyor. Artık yatak altına penis pompası saklama zamanı bitti . Evo Revo Otomatik Vakumlu Penis Pompası ihtiyacınız olan büyümeyi kısa zamanda sağlayacaktır . Kısa zamanda gelişmeyi üzerinde ki ölçekten takip edebileceksiniz ve elle pompa kullanımından daha etkili bir ürün . Elle pompa kullanımında vakum şiddetini kendiniz ayarlamanız gerekiyor . Otomatik penis pompasında aksine vakum şiddetini ideal değerde vakumlar.

 

Rahatlığı hissedeceksiniz !

Evo Revo Otomatik Vakumlu Penis Pompası , kullanırken rahatlığı hissedeceksiniz ve manuel penis pompalarının aksine yorulmadan uğraşmadan penis büyüteceksiniz. Kaliteli ve dayanıklı olması yanı sıra güçlü vakum yapıyor  penisin büyümesi için ve genişlemesi için ideal vakum şiddeti ve sürekliliği ile daha hızlı büyümesini gerçekleştiriyor .

 

Kullanma Talimatları :

Evo Revo Otomatik Vakumlu Penis Pompası kullanmadan önce cinsel bölgenizi hijyen açısından iyice temizlemeniz gerekiyor .

 

Varsa bölgede kıl temizlenmeli ki vakum iyi etki etsin .

 

Mutlaka vakumun iyi olması için bölgeye kayganlaştırıcı bir jel veya krem uygulanmalıdır .

 

En önemlisi ve unutulmaması gereken tavsiye de , sürekli olarak usanmadan uygulamaya devam etmelisiniz . Sürekliliği ve düzeni çok önemli 1 ay itibari ile ilerlemeyi gördüğünüz de zaten devam edeceksiniz .

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :