İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Gökhan PoyrazÜyelik Tarihi :20.01.2017

Telefon : 05416672938

E-Posta : skinoskisama2@gmail.com

İspanyol Sineği Bayan Azdırıcı Damla

59 tl
istanbul / Kadıköy / -
İlan No : 2137
İlan Tarihi : 12 Ocak 2018

DETAYLAR

İspanyol Sineği Bayan Azdırıcı Damla . Bayanlar için en etkili afrodizyak etkisi sağlayan spansh fly olarak da bilinen Cantharis D6 piyasada bulabileceğiniz , etkisi gerçek nadir ürünlerden biridir . Piyasada satılan ürünlerin bir çoğu etkisiz ya da sahte ürünler kaplıyor. Biz sanal aktar olarak , kaliteli ürünleri beğeninize sunmaktan gurur duyuyoruz .

Erkekler için piyasanın en kaliteli ürünlerini sattığımız gibi bayan azdırıcı ürünlerini de en kalitelileri olmak üzere siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yoğun iş temposu insanı her açıdan yıpratmakta , bu yıpranmalar psikolojik olarak da cinsel yaşama etki ediyor. Erkekler de nasıl sertleşememe yada erken boşalma sorunları olduğu gibi kadınlar da da cinsel isteksizlik ve orgazm olamama sorunları baş gösteriyor.

 

Orgazm Sorunu , kadınlar yaşadığı stresli günler ve iş hayatında ki baskı sebebi ile veya doğum sonrası orgazm sorunu yaşayabiliyor. Psikolojik olarak yıpranmış kadın , cinsel isteksizlik ve partnerini arzulamama sorunu ile her ne kadar baş edebilse de , alamadığı zevk ona orgazm olamama durumuna getiriyor. İspanyol sineği bileşeninde , kadına cinsel arzuyu arttırma ve cinsel istek sağlayıcı doğadan gelen büyülü bir karışıma sahip. Kadın partnerini deli gibi arzular ve seks esnasında defalarca orgazm yaşar.

 

Bayanlar çekinir yada gerek duymazlar

bu gibi durumlarda siz partneri olarak ona yardım etmek zorundasınız . Onun bu cinsel isteksizliğini bitkisel gıda takviyeleri ile giderebilir , eskisi gibi sizi arzulayacağı günlere döndürebilirsiniz. Eşiniz yada sevgiliniz artık sizin onu arzuladığınız gibi onunda sizi arzulayacağına emin olabilirsiniz. Bu durum geçicidir ve bu geçici kötü zamanda günü kurtarırsınız. Daha sonra sizi arzulamaya devam eder.

Tek Damlası Sizi Baştan Çıkaracak !

İspanyol sineği bayan azdırıcı damla , tek damla ile sizi inanın baştan çıkartacak ve size unutulmaz anlar yaşatacak . Piyasada bulunabilecek en kaliteli ürünlerden biri ve etkisi kesinlikle kanıtlamış bir üründür. Su formunda ve tat , koku kesinlikle yoktur. Herhangi bir içeceğe damlatılır ve 15 ile 30 dk arasında etkisini göstermeye başlar.

 

Ürünü Partnerime verdim etkili olduğunu nasıl anlarım ?

Evet , ürünü açtık ve partnerimizin içeceği her hangi bir meşrubatın içine damlattık , partnerimiz meşrubatı içtikten 15 yada 30 dk sonra etki göstermeye başlar. Bu etki süresi ,kişinin aç yada tok karnına alıp almadığına göre de değişim gösterir . Sıra geldi ürünün etkili olup olmadığına . Partnerinizin yanaklarında kızarmalar , heyecanlı konuşma , ses tonunu ayarlıyamama gibi durumlar söz konusu olduğunda , partneriniz , İspanyol sineği bayan azdırıcı damla etkisine girmeye başlamıştır. İleri sahfada bacaklarını bir birine sürtmeye ve size yanaşmaya başlar ve doyumsuz an sizi bekler. Tabi ki ürünü partnerinize habersiz vermeniz pek etik olmamakla birlikte suç da teşkil edebilir .

 

Kullanım Talimatı ve dikkat edilmesi gereken hususlar

Ürünü paketinden çıkartıp , süt ürünleri haricinde meşrubatlara bir ile üç damla , isteğe bağlı olarak damlatıyoruz . Etkisi yakın zamanda gözlemlenebilir . Dikat edilmesi gereken en önemli husus , hamile bayanların ve emziren annelerin kullanmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz . Kalp rahatsızlığı , yüksek tansiyon , böbrek yetmezliği olanların , 18 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlere koyun , oda sıcaklığında muhafaza edin .

 

Suç Teşkil Edebilir !

Ürünü 18 yaşından küçüklere satmıyoruz. Ürünü aldığınızda partnerinize haber vermelisiniz . Habersiz kullanımlar , ahlaki olarak etik olmadığı gibi yasalar karşısında suçlu duruma düşebilirsiniz. Bu gibi durumlarda www.sanalaktar.net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz. Ürünler adınıza faturalanmış olarak gönderilir .

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz